Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Друштвена игра НЕ ЛУТИ СЕ ЧОВЕЧЕ

159 ден

Картон од обновливи извори.

НАПОМЕНА: Не содржи ситни делови кои можат да предизвикаат непријатности кај децата.

SKU: 000299 Категории ,
Сподели:

Секој играч одбира 4 фигури со иста боја. Целта на играта е сите свои фигури да се доведат до својата ‘куќичка’…

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Друштвена игра НЕ ЛУТИ СЕ ЧОВЕЧЕ

159 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД