fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сталажа дрвена 4/1 116х41см Скала А1254 /Stalaza polica drvena

1.850 ден

SKU: А1254 Категории , , Ознака:
Сподели:

Карактеристики на производот:

Боја: натур/дрво/кафеава

Материјал: сурово дрво
може да се третира со масло, парафин или лак за поздрава површина

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сталажа дрвена 4/1 116х41см Скала А1254 /Stalaza polica drvena

1.850 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД