fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Држач ТВ мултифункционален полица организер 17*34см пригодлив на екрани drzac polica organizer tv televizor 108561

319 ден

SKU: 108561 Категории , , Ознаки: , , ,
Сподели:

Спецификации:
Тип: Решетка за складирање
Материјал: ABS

Полицата над телевизорот е совршена работа ако сакате да поставите уред над телевизорот. Погоден е и за компјутерско следење. Се монтира во само неколку чекори. За употребата ќе зборуваме малку повеќе во понатамошниот дел од текстот.

полица над телевизорот

Како правилно да ја користите полицата над телевизорот
Има само еден услов за користење на полица над телевизорот, а тоа е да имате телевизор или монитор со рамен екран. Ова всушност не е услов, речиси никој повеќе не користи телевизори со катодна цевка. Прилагодливата полица е изработена од пластика, на предниот дел има дел кој се прицврстува за телевизорот а на задниот дел има прилагодливи ногарки. Поента на политиката за регулација е колку се стегнати нозете. Пред склопување, одвртете го, приспособете го аголот на нозете и потоа затегнете го.

прилагодлива полица за ТВ

Димензии
Полицата над телевизорот е направена само во една големина и е 32,8 cm x 16 cm. Исто така, имаме само e во црно бог. Областа за складирање е идеална за складирање на далечински управувачи, рутери и други уреди за сликање. Изработен е од висококвалитетна силна пластика, па не е возможно така лесно да се скрши.

ТВ полиција

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Држач ТВ мултифункционален полица организер 17*34см пригодлив на екрани drzac polica organizer tv televizor 108561

319 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД