fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Држзач база за чадор Drzac baza za cador Original price was: 6.000 ден.Current price is: 5.290 ден.

Држач база за чадор Drzac baza za cador

Original price was: 2.600 ден.Current price is: 1.620 ден.

Шифра: 10090 Категории ,
Сподели:

База за чадор

Одлично, купивте квалитетен чадор за сонце за да уживате во летото со стил!

Направена да одговара на традиционалните чадори за сонце во стилот на чадор, оваа основа одговара на дијаметри на столбови до 57 мм – совршено одговара на опсегот на челик и дрвени чадори  Ве молиме проверете ја компатибилноста со кој било друг тип пред да купите.

Наместо тежок бетон или леано железо – овој украсен држач од полисмола со тежина  е издржлив.

Со доволна тежина за да го држите цврсто заземјен чадорот за сонце, тој сепак е доволно лесен за лесно да се транспортира – одличен за движење на чадорот за сонце во текот на денот со подвижното сонце.

Едноставниот механизам за затегнување на завртките и овозможува на оваа основа да се грижи за потенки столбови, како и да додаде малку дополнително закотвување за потполно спокојство.

Големина на држачот за сонце:  45cm X 70cm (дијаметар X висина)

Дијаметар на цевката:  57 мм

Тежина:  12 кг

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Држач база за чадор Drzac baza za cador

Original price was: 2.600 ден.Current price is: 1.620 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД