Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Држач за чадор на преклопување-метален/Drzac za cador

900 ден

SKU: 02338 Категории , Ознака:
Сподели:

На преклопување, лесен за носење.

Изработен од не р’ѓосувачки метал.

Идеален за чадор за риболов, чадор на плажа, чадор за сончање, чадор за рекламирање, бандера, свадбен лак или градина итн.;
Централната дупка може да се прилагоди на скоро сите чадори и погодна за различни големини

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Држач за чадор на преклопување-метален/Drzac za cador

900 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД