Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Држач за чадор (со вода)пластичен

450 ден

SKU: 977928 Категории , , Ознака:
Сподели:

Кога вишокот сонце станува неподносливо и недостасува природната покривка на дрвјата,
чадорите ги оживуваат приватните градини и јавните површини, трајно интегрирајќи се во летниот пејзаж.

Овој држач за чадор е правилно избран , гарантирајќи ја нашата безбедност и максимална стабилност на чадорот,
што базата на чадорот го добива само откако е целосно исполнет со мешавина од песок и вода или чакал.

Исклучително издржлив, изработен од отпорна на временски услови и издржлива пластика.

Основата е опремена со шипка што одговара на повеќето чадори достапни на пазарот.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Држач за чадор (со вода)пластичен

450 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД