Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Држач за драпер завеси со новогодишен декор Drzac za draper zavesi so novogodisen dekor

379 ден

Сподели:
  • Сигурен квалитет: овие држачи за завеси се изработени од квалитетен материјал од ткаенина, отпорни на абење, меки и лесни, долг работен век, лесни за чистење
  • Лесно се поправа и поправа: ова врзување за завеса од цртан филм може да помогне лесно да се поправат завесите во положбата; Со леплива лента, лесно се прицврстува бравата за завесата преку вашата завеса, шише со вино, новогодишна елка или шахта
  • Апликации: дизајнирани во слики од Дедо Мраз и снешко, овие куки за завеси може да се применат како прекрасни украси; Тие сигурно ќе додадат забавен и празничен шмек, погодни за дневна соба, спална соба, бања, кујна, трпезарија, канцеларија итн.
  • Дизајн на божиќни елементи: со елементи на Дедо Мраз и снешко, овие вратоврски завеси изгледаат слатко и убаво, не само што обезбедуваат добар ефект на декорација, туку и во голема мера ја подобруваат божиќната и празничната атмосфера
  • Детали за големина: Божиќна тока за завеса на Дедо Мраз со димензии 34*27см, Божиќна тока за завеса Снешко со димензии 26*22см одличен додаток за прицврстување на завесата и како декорација

 

ИЗБЕРИ МОДЕЛ

Дедо Мраз, Снешко

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Држач за драпер завеси со новогодишен декор Drzac za draper zavesi so novogodisen dekor

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД