fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Држач за пешкири

200 ден

Продадено!

SKU: 154200 Категории ,
Сподели:

Квалитетно изработен практичен држач со три ротирачки рачки, изработен од челични рачки и пластични зглобови.

Заштедете простор приспособувајки ги ротирачките рачки на вашата бајна или кујна.

Димензии: 450мм х 330мм

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Држач за пешкири

200 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД