Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Иноксен држач за кујнска хартија.

Практичен и модерен додаток.
Материјал- Инокс
Димензии- 39см

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Држач за ролни

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД