fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Држач за саксии метален 3/1 пирамида 32*21*100см 14788/Drzac saksii metalen most

1.080 ден

Продадено!

SKU: 14788 Категории , ,
Сподели:

Mатеријал: Ковано железо

Димензии 21 × 100 × 32 cm
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Држач за саксии метален 3/1 пирамида 32*21*100см 14788/Drzac saksii metalen most

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД