Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Држач за жардинерија метално балкон /15550/ drzac zardinerija metalen

69 ден

SKU: 15550 Категории ,
Сподели:

Meтален држач за жардинерии кој може да стои на секоја ограда или балкон.

Нека блесне во посебен сјај вашиот балкон, градина или ограда.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Држач за жардинерија метално балкон /15550/ drzac zardinerija metalen

69 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД