Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Двојна тава Хаусберг – внатрешен мермер – 36 см

1.820 ден

SKU: 028207 Категории ,
Сподели:

Идеална и неопходна во секоја кујна! Направена е од алуминиум, има мермерна обвивка и нелеплива. Исто така, рачката на оваа тава има магнет што го зголемува притисокот внатре.
Совршена е  кога готвите храна за која е потребно масло затоа што нема да истекува на рабовите ако одлучите да ја свртите тавата.
Треба да се напомене дека едниот дел од тавата дублета може да се користи на сите видови рингли, вклучувајќи ги и оние со индукција, а другиот на сите видови рингли, освен оние со индукција.

Карактеристики:

Тава за готвење;
Нето тежина од 1,3 кг;
Материјал: мермер;
Големина 24 x 36 см;
Длабочина: 5 см од секоја страна;

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Двојна тава Хаусберг – внатрешен мермер – 36 см

1.820 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД