fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Ѓезве електрично Lider 0.2L

500 ден

SKU: 729167 Категории , Ознака:
Сподели:

Изработено од квалитетна пластика што не е опасна за околината. 

Вашето кафе ќе биде готово за само неколку секунди!

Ги спасува своите корисници од неволјите со бавното подготвување кафе дури и во најпрометните денови.
Фактот дека отпорот е во скриена структура гарантира дека нема потреба од чистење дури и кога се користи со години.

Привлекува внимание со своите технички карактеристики. 

Капацитет на чашата: 5 

Боја: Сина

Термостат: Да

Моќност: 1000 W

Капацитет: 0,2 Л

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ѓезве електрично Lider 0.2L

500 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД