fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Ѓезве електрично Sinbo. 0.4л

920 ден

Продадено!

SKU: 230248 Категорија
Сподели:

Со своето квалитетно тело од не’рѓосувачки челик, има висок квалитет на материјалот и е траен. 

Вашето кафе ќе биде готово за само неколку секунди!

Има капацитет да подготвува турско кафе до 5 шолји.
Ги спасува своите корисници од неволјите со бавното подготвување кафе дури и во најпрометните денови.
Синбо , кој има скриен отпор од не’рѓосувачки челик, нема проблем со калцификација.
Фактот дека отпорот е во скриена структура гарантира дека нема потреба од чистење дури и кога се користи со години.

Турската машина за кафе Sinbo SCM-2943 привлекува внимание со своите технички карактеристики. 

Капацитет на чашата: 5 

Боја: Инокс

Термостат: Да

Моќност: 1000 W

Капацитет: 0,4 Л

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ѓезве електрично Sinbo. 0.4л

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД