fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Елка 150см зелена снежна со бобинки Elka 150см zelena Snow Berries

3.849 ден

Сподели:

Реален прашкаст снег ги покрива вештачките гранки со украсени 32 црвени бобинки;

Не треба ни да декорирате ако сакате. Само пуштете го како што е!

 • Снег насобрано дрво: Реалниот прашкаст снег ги покрива вештачките гранки со украсени 32 црвени бобинки; дури и не треба да декорирате ако сакате. Само пуштете го како што е!
 • Тенок дизајн: Висок 150см и широк 92см ;
 • ПРИРОДЕН ЖИВОТЕН АПЕЛ: Слоевитите и бујни гранки прават дрвото да изгледа исклучително живо;
 • Број на гранки: 324.
 • Лесно се склопува и расклопува: Секој дел може да се вметне во другата без напор. Потребни се само неколку минути за поставување и симнување. Шарките ги прават гранките лесно да попуштаат.
 • ТРАЈНА ТРАЈНОСТ: ПВЦ измешан со PE го прави дрвото лесно да се дроби; Изработено од цврсти метални шарки и основа. Благодарение на него, дрвото не го губи својот шарм дури и по многу години користење.
 • Нашата елка користи метален држач наместо евтин пластичен држач, железниот држач може апсолутно да обезбеди посилна поддршка за елката и да обезбеди стабилност. а дизајнот на пластичната покривка на крајот од штандот може да го заштити вашиот под.
 • Лесно поставување и складирање: За да се заврши склопувањето на ова дрво потребни се само неколку чекори. Нашата елка е поделена на четири дела кои овозможуваат лесно склопување, демонтирање и складирање
 • Вештачки карактеристики на дрвото со висококвалитетна ПВЦ пластика и високо реалистични игли како вистинки, дебели 5mm. Исто така, елката има густи гранки Совети за создавање новогодишна елка со полно тело
 • Метални стапала: дебела боја за челични цевки, не е лесно да се свитка, стабилна и цврста, отпорна на ‘рѓа и издржлива. Погодна е за семејна дневна соба, излог, агол на хотелското лоби, создавајќи силна божиќна атмосфера.
 • Секоја пригода: Божиќни основни украси, може да се постават дома, канцеларија, хотел, училиште, трговски центар. Доаѓа Божиќ, можете да го ставите каде било за да додадете божиќна атмосфера и да ја споделите радоста на празникот.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Елка 150см зелена снежна со бобинки Elka 150см zelena Snow Berries

3.849 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД