fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Стол Маја преклоп плажа мрежа црн Stol maja preklop plaza crn Original price was: 3.000 ден.Current price is: 2.490 ден.
Маса фрижидер GO BAR Masa frizider Original price was: 3.000 ден.Current price is: 2.390 ден.

Фрижидер маса КУЛ БАР Frizider masa COOL BAR

Original price was: 6.000 ден.Current price is: 4.890 ден.

Шифра: Не е достапно Категории , ,
Сподели:

 

Дизајнерскиот градинарски бар Cool Bar е одличен предлог за луѓе кои често организираат забави во градината. Овој екстремно функционално дизајниран бар ќе служи како практична маса или класичен бар со контејнер за ладење пијалоци. Производот се издвојува од другите производи од овој тип со својот модерен дизајн – кружен, минималистички дизајн, четири ногарки со елегантни вдлабнатини и притаени бои совршено се вклопуваат во околината на модерен дом или стан. Производот е изработен од најквалитетна пластика и лесно се одржува чист. Достапен е во крем-чоколадна и сиво-бела боја.
Кога се расклопува, функционалниот бар во градината служи како мобилна маса, но кога е склопен може да послужи како класичен бар со сад за ладење пијалоци. Елегантниот дизајн и функционалноста предизвикуваат COOL BAR да биде многу корисно решение за дружељубиви и семејни градинарски состаноци.

– бр. производ: 17186745
– Димензии на производот [cm]:49,5 x 49,5 x 57 – 84,5
– Димензии на пакувањето [cm]:49,5 x 50 x 41
– Нето тежина [kg]: 5,68

– Keter Cool Bar 2 in1 Garden Drink Bar and Side
– Оригинално пакување
– Рачно и упатство за склопување
– Доказ за купување

– 2 во 1 Функционален бар во градина со сад за ладење пијалоци и странична маса
– Елегантен, минималистички дизајн
– Корисно решение за друштвени и семејни градинарски состаноци
– Изработен од висококвалитетна пластика – издржлив и лесен за одржување
– Отпорен на УВ зраци и временски услови

Избери Боја

БЕЛА, ЦРНА

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Фрижидер маса КУЛ БАР Frizider masa COOL BAR

Original price was: 6.000 ден.Current price is: 4.890 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД