fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Диспанзер дозер за хлор базен интех Dispanzer dozer za hlor bazen intex Original price was: 400 ден.Current price is: 320 ден.
Маса фрижидер ратан кетер Masa frizder ratan keter Cool Bar Original price was: 10.000 ден.Current price is: 6.990 ден.

Фрижидер рачен антартика Frizider racen Antarctica

750 ден1.150 ден

Шифра: Не е достапно Категории ,
Сподели:
Рачен фрижидер 12l Antarctica Marigold El Fresco 13180 е совршен додаток на вашите патувања на плажа, излети во природа или кампување со пријателите. Со волумен од 12 литри, овој фрижидер обезбедува доволно простор за чување храна, пијалоци и омилени задоволства. Димензиите од 30x20x40 cm го прават овој фрижидер компактен и лесно пренослив, додека неговата живописна портокалова боја додава енергија во вашите авантури на отворено. Целосно термички изолираната надворешност на фрижидерот гарантира дека вашата храна останува свежа и ладна во текот на денот. Фрижидерот е опремен со механизам за заклучување и безбедносно затворање, што гарантира дека вашата храна ќе биде безбедна и заштитена за време на транспортот. Ергономската рачка ви овозможува удобно носење, додека малата тежина од само 1,4 кг го прави лесен за носење. Една од клучните карактеристики на овој фрижидер е способноста да одржува константна температура внатре во фрижидерот до 24 часа, користејќи касети за ладење (одделно се продаваат). Ова значи дека можете да уживате во свежината на храната и пијалоците дури и за време на долги патувања или топли летни денови.

Карактеристики – Рачен фрижидер 12l Antarctica Marigold El Fresco 13180

Димензии: 30x20x40cm/40,5x24x38,5cm/40 x 29,7 x 40 cm

Обем: 12l/25l/32l

Тежина:
kapacitet: 24L

Тежина: 1,4kg/1.66 kg/2,42 кг
Боја: портокалова/плава /светло плава
Пренослив пластичен пикник ладилник
Целосно топлински изолиран надворешност на фрижидерот
Механизам за заклучување
Одржува константна температура до 24 часа (со касети за ладење)
Ергономска рачка за ладење без
безбедна чашка

Избери димензија

12л, 25л, 32л

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Фрижидер рачен антартика Frizider racen Antarctica

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД