fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура Салерно маса 2 фотелји и тросед Garnitura SALERNO

50.590 ден

SKU: 010083 Категории ,
Сподели:
  • Максимално оптоварување: 3 седишта 395 кг, столче по 190 кг, маса 75 кг
  • Забелешка во боја: Поради условите на осветлување за време на фотографирањето на производот и различните поставки на екранот, можни се мали варијации на боите.
  • Гаранција: N/A
  • Ве молиме запомнете: сите мерења се приближни
  • Висина на стапалата: 7 см
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура Салерно маса 2 фотелји и тросед Garnitura SALERNO

50.590 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД