fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Гарнитура Габриел метална Маса 2 столици Garnitura Gabriel Original price was: 8.500 ден.Current price is: 7.290 ден.
Тенда белведере 3х3м Tenda belvedere Original price was: 20.000 ден.Current price is: 16.490 ден.

Гарнитура Вален метал бел сет мас и 2 столици Garnitura Valen

Original price was: 7.500 ден.Current price is: 7.090 ден.

Шифра: 137-000003 Категории ,
Сподели:

Градинска трпезариска маса Walen сет од 3 метални бели

Доколку барате издржлив метален сет за маси и столици кои лесно може да се транспортираат во секое време за: балкон или градина, оваа серија е најдобриот предлог.
Се преклопува за да може да се складира зафаќајќи најмалку можен простор.
Комплет од една маса и две столчиња.

Технички карактеристики:
* Изработка на бела метална рамка
* Столовите се навалени за да можат лесно да се складираат и транспортираат.
* Табаните имаат пластични капаци за заштита на подот.
* Во случај на продолжена изложеност на дожд/влага може да дојде до влошување на металот. Затоа ви препорачуваме еднаш годишно да го третирате мебелот со производи против корозија. Димензија на

Димензија на маса: Должина: Ф60 ​​см.

Ширина: 60 ​​см. 

Висина: 71 см.

 Димензија на стол: Должина: 39  см.

 Ширина: 45 см. Висина: 94 см. 

Висина на седиштето: 45 см. 

​​см . _ _ фабричко пакување и не е потребно склопување Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од фотографскиот приказ на вашиот екран.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура Вален метал бел сет мас и 2 столици Garnitura Valen

Original price was: 7.500 ден.Current price is: 7.090 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД