Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Глинен сад 24см х 14см огноотпорен 879848/glinen ognootporen sad

100 ден

SKU: 879848 Категории ,
Сподели:

Димензии: 24см х 14см

Погоден за употреба на рерна. Производите се направени од традиционална црвена кал, погодна за миење садови, рерна и микробранова печка. Сертифицирани со EN стандард за безбедност на храна.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Глинен сад 24см х 14см огноотпорен 879848/glinen ognootporen sad

100 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД