Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Глинен сад Ф24см*7см огноотпрен 001589

160 ден

SKU: 001589 Категории ,
Сподели:

Димензии: Ф24см

Погоден за употреба на рерна. Производите се направени од традиционална црвена кал, погодна за миење садови, рерна и микробранова печка. Сертифицирани со EN стандард за безбедност на храна.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Глинен сад Ф24см*7см огноотпрен 001589

160 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД