fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Глинена здела Ф13см*5см огноотпорен 777888

40 ден

Продадено!

SKU: 777888 Категории ,
Сподели:

Димензии: Ф13см

Погоден за употреба на рерна. Производите се направени од традиционална црвена кал, погодна за миење садови, рерна и микробранова печка. Сертифицирани со EN стандард за безбедност на храна.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Глинена здела Ф13см*5см огноотпорен 777888

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД