Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Градинарски алат / Мини челичен гребен/gradinarski alat celicen greben

160 ден

SKU: 090678 Категории , Ознака:
Сподели:

Алатка за пресадување која ќе ви се најде во вашата домашна градина
Пренослив алат за копање и пресадување
Карактеристики:
Челичен материјал со висок квалитет, траен и практичен.
Рачката е дизајнирана според ергономијата, не се лизга, овозможува лесно движење на зглобот и намален замор на рацете додека работите.
Совршена алатка за вашата градина
Спецификација:
Материјал: Цврст кален челик
Боја: Како што е прикажано на сликата
Должина: 30cm
Ширина: 8,5 см

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Градинарски алат / Мини челичен гребен/gradinarski alat celicen greben

160 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД