Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Индикатор за варени јајца/indikator za vareni jajca

220 ден

SKU: 418911 Категории , Ознака:
Сподели:

Индикаторот за јајца ќе ви овозможи совршено варени како што ги сакате.

Многу практично само ставете го во водата со јајцата и повеќе нема да има потреба од сметање на време за да знаете кога да ги искарете јајцата.

Се што е потребно да направите е да ѕирнете во водата и да видете до каде е стигнена бојата на индикаторот и ќе имате совршено сварени јајца според вашиот вкус, без разлика дали ги сакате помалку сварени или потврдо сварени. 

Термосензитивни скалести скали покажуваат кога јајцата се меки, средни или тврди со чувствителност на топлина наместо време.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Индикатор за варени јајца/indikator za vareni jajca

220 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД