fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Модли за колачи 5/1 пластика/modli za kolaci

59 ден

SKU: 518584 Категории , , , Ознака:
Сподели:

5 парчиња симпатични калапи за колачиња

Карактеристики:
1. Безбедност на материјалот: направен е од пластика, не содржи штетни и токсични хемикалии.
2. Има сјаен изглед, има убаво чувство на допир, нема остри рабови, безбеден е за деца.
3. Со овој калап ќе создадете оригинални колачи.
4. Лесен за употреба, чист, не се деформира и е многу издржлив.
5. Има мала тежина и пренослива големина, лесен е за употреба.

Пакет вклучува:
5 парчиња, различни големини

 

Форма

ѕвезда, елка, човече, цвет

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Модли за колачи 5/1 пластика/modli za kolaci

59 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД