fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Саксија ќерамичка ф17*15см со глазура и тасна

280 ден

зелена
крем
розе
SKU: 8021171 Категории , , ,
Сподели:

Керамичка саксија е добар подарок за пријателите кои сакаат цвеќиња и растенија
прекрасен декор за вашиот дом и градина

Никогаш нема да избледеат и остануваат со свеж изглед од година во година.

Избери Боја~

, ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија ќерамичка ф17*15см со глазура и тасна

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД