fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Саксија Париз ќерамичка ф13*16см орхидеја глазура sakisja pariz keramika orhideja so glazura

200 ден

бела
бордо
крем
розе
SKU: 284223 Категории , , ,
Сподели:

Декоративниот керамички сад е со едноставен дизајн произведен во Германија.
Со своите сјајни мат бои ќе ја нагласи убавината на цвеќето и просторот во кој се наоѓа.
Садот е водоотпорен,отпорен на УВ зрачења и ниски темпратури и е идеален за внатрешна декорација.

Избери Боја~

, , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија Париз ќерамичка ф13*16см орхидеја глазура sakisja pariz keramika orhideja so glazura

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД