fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Саксија ќерамичка ф15*14см со коноп 51955

350 ден

зелена
кафеава
светло плава
SKU: 051955 Категории , , ,
Сподели:

Нова линија на саксии кои само ја дополнуваат убавината на цвеќето…

Димензии 15 × 14 cm
Избери Боја~

, ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија ќерамичка ф15*14см со коноп 51955

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД