fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Кибла за мраз 24см х 19см пластика 200818/Kibla za mraz

150 ден

Продадено!

Сподели:

Повеќенаменска кибла за ладење на вашите пијалоци, со модерен и уникатен дизајн.

Димензии:240мм х 190мм

Материјал:пластика

Боја:сива

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кибла за мраз 24см х 19см пластика 200818/Kibla za mraz

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД