fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Маса фрижидер Go Bar ratan Masa frizider Original price was: 6.000 ден.Current price is: 4.890 ден.
Стол фрижидер ратан Stol frizider ratan COOL STOOL Original price was: 3.500 ден.Current price is: 2.790 ден.

Клупа ЕДИН Klupa EDIN KETER

Original price was: 11.000 ден.Current price is: 8.890 ден.

Шифра: 653422 Категории ,
Сподели:

Клупа за складирање Eden 265L – беж кафеава

 • Отпорен на сите временски услови

 • Лесно чистење

 • Не бледнее

 • Собрание без проблеми

 • 2 години гаранција
Никогаш не можете да имате премногу простор за складирање на отворено или премногу парчиња издржлив, но елегантен мебел на отворено. Целосно отпорна на временски услови Кутија за складирање на клупата во градината Eden е идеална за употреба на отворено и може да обезбеди седење за најмногу двајца возрасни, како и да складира додатоци за двор со капацитет од 265 L/65 G, перничиња за сало и се друго што треба да се чува суво. и добро проветрени. Покрај украсното дрво, клупата во Едем може да се заклучува за да ви даде дополнителна сигурност и мир на умот.

Карактеристики и придобивки

 • Идеална клупа за складирање на отворено за градинарски алат и опрема, перничиња за мебел, градинарски игри и додатоци
 • Декоративен стил со дрвени облоги со капацитет од 265 L, одржувајќи ги сите вентилирани и суви
 • Удобно седишта за двајца возрасни и има опција за заклучување за дополнителна безбедност
 • Направено од издржлива, отпорна на временски услови и смола што не избледува за одржување
 • Склопени надворешни димензии: 140 x 60 x 84 cm (Д x Ш x В); внатрешни димензии: 128 x 50 x 38 cm (Д x Ш x В)

 

Клупа за складирање Eden 265L – беж кафеава

Карактеристики

Клупа за складирање Eden 265L - беж кафеава

КЛАСИЧЕН СТИЛ

Дизајн со дрвени облоги

Софистициран стајлинг со изглед на панели од дрво

Клупа за складирање Eden 265L - беж кафеава

МОЖЕ ДА СЕ ЗАКЛУЧИ

Додадена безбедност

Опција за заклучување за дополнителна безбедност (Заклучувањето не е вклучено)

Клупа за складирање Eden 265L - беж кафеава

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ

Дополнително седење

Ги одржува складираните предмети суви и добро проветрени, а исто така може удобно да смести 2 возрасни лица

Многу простор за вашите потреби за складирање

Мерења

Висина
84 см
Длабочина
60 см
Ширина
140 см

Собрание

Тим2
Време50 минути
АлаткиШрафцигер

Подготовка

Не е потребна подготовка

Ние користиме иновативни материјали и водечки технологии за да изградиме производи погодни за планетата кои траат цел живот.

 • Долготрајно

  Долготрајно

  Нашите производи се иновативно дизајнирани да го направат секој простор неверојатен. Направено од атмосферска, издржлива и без избледена смола за да обезбеди долготрајна карактеристика во која било градина или двор.

 • Лесно за градење

  Лесно за градење

  Само со употреба на алатки за домаќинство, сите производи на Keter лесно се изработуваат и не се одржуваат.

 • Секојдневна одржливост

  Секојдневна одржливост

  Испорачуваме иновативни решенија за начин на живот за различни луѓе и места и унапредуваме кружна економија преку употреба на рециклирана содржина и дизајн што може да се рециклира.

Кетер

Градиме на одржлив начин.

Ние користиме иновативни материјали и водечки технологии за да изградиме производи погодни за планетата кои траат цел живот.

 

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Клупа ЕДИН Klupa EDIN KETER

Original price was: 11.000 ден.Current price is: 8.890 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД