fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Саксија Мелроуз ф30*23см/10л пластична / Saksija "Melrose" plasticna Original price was: 220 ден.Current price is: 149 ден.

Кибла Кофа за мраз за ладење на пијалоци / kibla kofa za mraz za ladenje na pijaloci

799 ден1.439 ден

➡️ Материјал: висококвалитетен ПВЦ
➡️ Големини: 4Л, 8Л, 12Л
➡️ Достапни бои: црна, бела, проѕирна
Шифра: Не е достапно Категории , , , Ознаки: , , ,
Сподели:

Модерна кофа за мраз

Пространа, светла стилизирана, оваа модерна кофа за мраз е подготвена за забава. Изработен е од издржлив акрилик со исечени рачки што овозможуваат лесна подвижност. Ниско исечените страни го олеснуваат влегувањето и фаќањето друго шише.

 • Држи 3 шишиња вино
 • Издржлив акрилик
 • Исечени рачки
 • 🤩 Совршено прикажувајте ладни пијалоци – уникатен изглед
  ✅ Оваа кофа е стручно направена за да издржи ниски температури и да ги држи разладени шишињата пијалоци
  ✅ Рачките од двете страни се дизајнирани за лесна употреба
  ✅ Материјалот е издржлив и лесен за чистење
  Димензија: Ширина длабочина висина
  4л-27*20*20см
  8л-35*26*24см
  12л-41*28*26см

 

 

Избери Боја~

, ,

ГОЛЕМИНА

12L, 4L, 8L

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кибла Кофа за мраз за ладење на пијалоци / kibla kofa za mraz za ladenje na pijaloci

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД