Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сет прибор за јадење есцајг – Tramontina/set pribor za rucavanje jadenje

880 ден

SKU: 258600 Категории ,
Сподели:
Содржи 6 вилушки за маса, 6 ножеви за маса, 6 лажици за маса и 6 лажички чај.
Материјал: нерѓосувачки челик
Модел: Засилена пластична рачка.
Потекло: Бразил

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сет прибор за јадење есцајг – Tramontina/set pribor za rucavanje jadenje

880 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД