fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Корниза / Шипка за завеси

140 ден

SKU: 716363 Категорија Ознака:
Сподели:

100% Сосема нов и квалитетен производ
Лесно се инсталира
Повеќенаменска

Отпорен на корозија и ‘рѓа
Може да се користи како шипка за завеси, шипка што може да се повлече, шипка за алишта или прачка за завеси за туширање во бањата
Спецификации:

Материјал: Метал + пластика
Боја: Бела
Дијаметар на метална цевка: прибл. 0,39 / 1 см / 0,51 инч / 1,3 см
Дијаметар на главата: прибл. 0,79 инчи / 2 см
Употреба:

Држете ја телескопската шипка со двете раце, користете ги обете ваши раце издадени до потребната должина во спротивниот дел од внатрешната цевка, должината на потребното растојание на рамото е 2-3 см подолга од реалната должина, притисокот е  внатре во продолжената шипка и треба да бидат поставени помеѓу два sида, додека не станат паралелни со земјата!

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Корниза / Шипка за завеси

140 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД