fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Корпа алишта 75л платнена 53*33*43см декор 2006д2

320 ден

кафеава
сива
SKU: 2006д2 Категорија Ознака:
Сподели:

Изработен од врвен материјал, кој е отпорен на абење Со водоотпорен слој отпорен и на влага, ви овозможува трајната торба за складирање.

Практичната корпа за валкани алишта на горниот дел има материјал кој се затвара со помош на врвца.
Супер голема од 75 литри ќе се изнадите колку многу може да собере играчки, облека, постелнина или било што друго одлучите да складирате.
Моден принт е исто така декорација што додава можност да биде поставена во повеќе простории.

Самиот дизајн на корпата е дизајниран така што лесно се преклопува и не завзема многу простор кога не се употребува.
Материјал: памучен лен и водоотпорен

Димензии 43 × 33 × 53 cm
Избери Боја~

,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Корпа алишта 75л платнена 53*33*43см декор 2006д2

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД