fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Здела помфрит метална 16*11см за метална за храна 102943/Cinija zdela za pomfit

220 ден

SKU: орт-2943а Категорија Ознака:
Сподели:
Висок квалитет: Изработен од висококвалитетен метален материјал, кој е тежок и трае долг живот без никаква корозија.
Нема да ‘рѓосува, да се наведнува или да се скрши. Дебела граница од врвот до дното, издржлива и цврста, долг век на траење.
Стилски дизајн: Едноставен и стилски облик на квадрат / правоаголник, лесен и лесен за употреба, лесен за чистење, безбеден и санитарен.
Специјално дизајнираната рачка останува ладна до контактот, пријатна за држење. пржена храна закуска, исто така може да биде симпатична корпа за презентација на храна. Широка употреба: Тој е моментален флексибилен суштински помошник во кујната.
Совршено може да се контролира големината на порциите и би било одлично за дома, бар, кафулиња и ресторани.

Вие исто така би сакале…

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Здела помфрит метална 16*11см за метална за храна 102943/Cinija zdela za pomfit

220 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД