fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Даска за сервирање ногарки дрвена / Daska za serviranje drvena so nogarki

320 ден679 ден

Ф25
Ф30
Ф35cm
ф40
SKU: 36286 Категории , Ознаки: , , ,
Сподели:

ДРВЕНА Даска за сечкање од буково дрво. Одличен е и за послужување сирење, пица и разни мезе.

ВИД ДРВО: БУКА

ДИМЕНЗИИ:

дијаметар 25 cm x 1,9 cm
дијаметар 30 cm x 1,9 cm
дијаметар 35 cm x 1,9 cm
дијаметар 40 cm x 1,9 cm

МЕТОД НА ОДРЖУВАЊЕ: Рачно миење во млака вода со благ детергент. Не чувајте потопен во вода. Не мијте во машина за миење садови. По потреба премачкајте со минерално масло.

димензија

Ф25, Ф30, Ф35cm, ф40

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Даска за сервирање ногарки дрвена / Daska za serviranje drvena so nogarki

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД