fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Даска за сервирање обична дрвена/ daska za servirenje drvena obicna

239 ден619 ден

Материјал-буково дрво

Да не се изложува на: висока температура, сонце, вода и влага

Ф20
Ф25
Ф30
Ф35cm
ф40
SKU: Не е достапно Категории , , Ознаки: , ,
Сподели:
димензија

Ф20, Ф25, Ф30, Ф35cm, ф40

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Даска за сервирање обична дрвена/ daska za servirenje drvena obicna

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД