fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Кујнска лажица рамна шпакла/kujnska lazica ramna DOMI Spakla

219 ден

SKU: 918320 Категорија
Сподели:

Димензии: 36см х 8см

Издржлива на високи температури

Можност за миење во машина за садови.

Дрвена рачка која не пренесува топлина.

Ретро дизајн од реномираниот производител DOMY.

May be an image of текст

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кујнска лажица рамна шпакла/kujnska lazica ramna DOMI Spakla

219 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД