fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Кујнска преса За компир лажица/kujnska Presa za kompir lazica

219 ден

SKU: 918351 Категорија
Сподели:

Димензии: 33см х 10м

Издржлива на високи температури

Можност за миење во машина за садови.

Дрвена рачка која не пренесува топлина.

Ретро дизајн од реномираниот производител DOMY.

May be an image of текст

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кујнска преса За компир лажица/kujnska Presa za kompir lazica

219 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД