Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Кујнска Кутлача DOMY / Kujnska Kutlaca

219 ден

SKU: 918306 Категорија
Сподели:

Димензии: 30см х Ф9см

Издржлива на високи температури

Можност за миење во машина за садови.

Дрвена рачка која не пренесува топлина.

Ретро дизајн од реномираниот производител DOMY.

May be an image of текст

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кујнска Кутлача DOMY / Kujnska Kutlaca

219 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД