Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Кујнска лажица DOMY дрво со пвц/kujnska lazica krug so dupki DOMY

219 ден

SKU: 918313 Категорија
Сподели:

Димензии: 36см х Ф11см

Издржлива на високи температури

Можност за миење во машина за садови.

Дрвена рачка која не пренесува топлина.

Ретро дизајн од реномираниот производител DOMY.

May be an image of текст

Вие исто така би сакале…

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кујнска лажица DOMY дрво со пвц/kujnska lazica krug so dupki DOMY

219 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД