fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Кујнска шпакла лопатка силиконска /kujnska lopatka

130 ден

SKU: 815712 Категорија
Сподели:
  • Боја: зелена, јасна; Материјал: Силикон
  • Содржина на пакетот: 1 x Тарнер за палачинки; 
  • Име на производ: Тарнер за палачинки
  • Нето тежина: 90 g; 
  • Вкупна големина: 30 x 7,8 x 1,8 см(ДН*Ш*Т)
  • Врв за вртење палачинки Големина: 9,5 x 7,8 x 0,5 см(Д*Ш*Т)
  • Големина на рачката: 20 x 2,5 x 1,8 cm (Д*Ш*Т)
  • Овој превртувач за палачинки е со цврст дизајн, кој е многу погоден за готвење.
    Може да се закачи од кука кога не превртувате палачинки или јајца.
Земја на потекло: Кина
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кујнска шпакла лопатка силиконска /kujnska lopatka

130 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД