Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Кујнска вага дигитална 5кг 02958/vaga kujnska digitalna

340 ден

SKU: 02958 Категорија
Сподели:

Преносни обеми за мерење: –  5кг дигитална електронска вага за мерење кујна – 100% висок квалитет.
Дигитална скала со ограничување од 5кг.
Можете да ги измерите предметите на платформата или храната во сад. ЛЦД-дисплеј кој е лесен за читање . Се напојува со 2 АА батерии (вклучено) – Исклучено напојување кога не се користи.
Големина: 24 x 16,5 x 3,5 см Опцијата за автоматско исклучување обезбедува долг век на траење на батеријата…

May be an image of текст

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кујнска вага дигитална 5кг 02958/vaga kujnska digitalna

340 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД