Бесплатна достава за нарачка над  3000ден. и МАГИЧЕН подарок од МБ дисконт

Ракавица за топло со подметач за топло 843595/rakavica za toplo

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

ШИФРА: 843595 Категорија
Сподели:

Голем избор на квалитетни памучни кујнски комплети 2/1 (ракавица и мат) во прекрасни декори во повеќе бои. Заштитете ги рацете од високи температури кога сте во контакт со топли садови и заштитете ги кујнските површини од оштетување.

декор

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ракавица за топло со подметач за топло 843595/rakavica za toplo

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД