fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Заштитна силиконска гумица за врата вакум Zastitna selikonska gumica vrata vakum Original price was: 300 ден.Current price is: 159 ден.
Корпа платнена за облека алишта Korpa platnena za obleka alista Original price was: 600 ден.Current price is: 399 ден.

Кутија организер за алишта преклоплив Kutija organizer alista preklopliv

Original price was: 600 ден.Current price is: 439 ден.

Шифра: ort743 Категории ,
Сподели:
  • [Премиум материјал] — Организаторот за облека за гардероба е изработен од памучна ленена ткаенина и ПП плоча, цврста и не деформирачка. Вметната е со ПП плоча, која може да ги спречи да се прекрши  и да ги згмечат градниците.

  • [Пространа капацитет за складирање] — Правоаголната голема корпа за складирање е со димензии 47 x 28 x 21 cm за да одговара на повеќето плакари и полици. Може да складира различни предмети, како што се ќебиња, јоргани, облека, играчки итн.
  • [Склоплив и перен] — Организаторот за облека на фиоката може да се превиткува рамно за да заштеди простор кога не се користи. Дизајнот за вентилација без мирис може ефикасно да ги намали мирисите и да ја одржува свежа облеката. Може да се мие и со вода.
  • [Заштедува простор] — Кутијата за складирање во плакарот ви помага да ги организирате преполните фиоки, плакари, полици и друг простор, одржувајќи ги фиоките за вашата гардероба уредни и убави, што значително ја подобрува стапката на искористеност на просторот во гардеробата, заштедувајќи повеќе простор.

  • [Широка апликација] — Кутијата за складирање може да се користи како организатор на облека за гардероба, складирање во фиока во комода или обична канта за складирање за складирање на вашите гаќи, долна облека, панталони, чорапи, маици, вратоврски, шалови, ремени, хеланки итн.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кутија организер за алишта преклоплив Kutija organizer alista preklopliv

Original price was: 600 ден.Current price is: 439 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД