fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Кутија организер за рачни часовници со 12 прегради/ Kutija za casovnici so 12 pregradi 30*20*8sm

Original price was: 1.800 ден.Current price is: 1.380 ден.

Сподели:

ОРГАНИЗАТОР ЗА ЧАСОВИ ЗА 12 ЧАСОВНИЦИ ИЛИ НАКИТ

  • УНИВЕРЗАЛНО– одличен е не само за чување на часовници, туку и нараквици и друг накит , па затоа е совршен Совршен за подарок и за жена и за маж . Практично е и одлично ќе се вклопи во секој ентериер, а секако ќе биде одличен за секого.
  • ЗАТВОРЕЊ СО МАГНЕТН– металната брава го спречува случајно отворање на организаторот, а неговата содржина нема да испадне додека го носите. Вашиот накит ќе биде безбеден во него .
  • ЕСТЕТСКО И ЕЛЕГАНТНО –  футрола  направено со внимание на деталите, изгледа убаво и одлично ја прикажува својата содржина . Производот е изработен од црна еко-кожа со бели шевови и светла, совршено контрастна внатрешност. Капакот на куќиштето е проѕирен, благодарение на што кутијата на часовникот може да се користи не само за складирање и нарачка, туку и за елегантно прикажување на содржината.
  • БЕЗБЕДНА ВНАТРЕШНА– внатрешната страна на организаторот е обложена со мек материјал, благодарение на перничињата, складираните додатоци се заштитени од гребнатини , секој од нив се отстранува, благодарение на тоа можеме да складираме и друг накит таму, како нараквици, привезоци. , прстени или обетки . Преградите се одделени со повисоки ѕидови, што ги штити складираните додатоци од несакан контакт што може да резултира со оштетување.
  • СПЕЦИФИКАЦИЈА– црна боја; материјал: еко-кожа + велур; број на прегради: 12; димензии на затворениот организатор (ширина / должина / висина): 33,3 / 20,5 / 9cm; димензии на 1 преграда (должина / ширина): 9,3 / 5cm; тежина: 1,13 кг; тежина во пакувањето: 1,29 кг

 

Димензии 33 × 31 × 9 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кутија организер за рачни часовници со 12 прегради/ Kutija za casovnici so 12 pregradi 30*20*8sm”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кутија организер за рачни часовници со 12 прегради/ Kutija za casovnici so 12 pregradi 30*20*8sm

Original price was: 1.800 ден.Current price is: 1.380 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД