fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Кутија за часовници и накит 20*16*8см 4+1+1 / Kutija za casovnici i nakit Original price was: 1.600 ден.Current price is: 1.190 ден.

Кутија за часовници со 6 прегради 30*10*8см / Kutija za casovnici

Original price was: 1.200 ден.Current price is: 890 ден.

Сподели:

Чувајте го накитот, часовниците и многу повеќе безбедни и организирани со кутијата за часовници ! Оваа стилска кутија е изработена од кожа која обезбедува софистициран финиш. Шест луксузни перничиња ги држат вашите часовници исправено и спречуваат гребнатини, гребнатини и процепи. Ви треба повеќе простор за складирање? Едноставно отстранете ги перничињата за да ги собере сите ваши додатоци. Не го кријте вашиот накит, проѕирниот стаклен капак ви овозможува да погледнете внатре без да ја отворите кутијата. Секогаш ќе знаете што имате и каде е складирано. Кутијата за часовници е совршен подарок за оние во вашиот живот кои имаат сè што вашите пријатели и семејството ќе бидат воодушевени од одличната изработка. Спецификации Материјал: Метална брава, PU кожа Димензии: 30,5cm Дx 11,5cm Ш x 8,2cm В. Отстранливи перници Големина: Околу 8cm x 4,5cm x 3.

 

Димензии 30 × 10 × 8 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кутија за часовници со 6 прегради 30*10*8см / Kutija za casovnici”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кутија за часовници со 6 прегради 30*10*8см / Kutija za casovnici

Original price was: 1.200 ден.Current price is: 890 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД