fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Кутија за Часовници со 6 прегради кожена со патент Kutija casovnici so 6 pregradi kozen so patent

989 ден

Сподели:

УНИКАТЕН ДИЗАЈН: Нашите футроли се цврсти и издржливи, дизајнирани со едноставен стил.

Црната кожа е мека и удобна и лесно се чисти.

ФИНАТА ИЗРАБОТКА: помеѓу капакот и подлогата има доволно простор за да се сместат различни големини на часовникот (30 mm до 50 mm) за да се задоволат потребите на модата и диверзификацијата на часовниците за патување , произведуваме висококвалитетен патент од традиционалниот патент помазен, поцврст и поубав.

ПОВЕЌЕФУНКЦИСКО СКЛАДИРАЊЕ: Перниците може да се отстранат за да се направи простор за други додатоци.како што се складирање на манжетни.обетки.нараквици и други предмети од накит.

Може да донесе одлична погодност за вашето патување.

УБАВА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК: Со елегантен изглед и внимателен дизајн, оваа футрола за часовници е одлична за лична употреба, за изложување на продавница и за уредување на домот.

Ќе биде совршен подарок за роденден, Денот на вљубените, свадба, Божиќ и нова година.

Потребна ви е кутија за часовници со големина на патување за вашите повеќе часовници.

Кога одите на патување или на одмор, различни часовници за вашите различни типови на носење .

Пренослива кутија за часовници: може да земете вашите омилени часовници, накит, итн кога патувате или дома.

Чувајте ги вашите омилени  часовници организирани и лесни за наоѓање со оваа прекрасна торбичка за складирање.

Можете да ги менувате часовниците по потреба.

Домашна колекција: Едноставно ставете ја вашата колекција на часовници внатре и поставете ја оваа кутија за организатор на која било комода, суета или шалтер за да го одржувате часовникот организиран и убаво прикажан во вашиот дом или продавница.

Добро за патување: употребените материјали се доволно лесни и цврсти за да го заштитат предметот внатре.

Кутијата на часовникот е водоотпорна, може да ги чува вашите работи во кутијата од дожд или прашина и лесно се чистат.

Спецификација: Големина (L x Ш x В): 33 x 11 x 7,5 cm

Боја: црна Материјали: PU кожа и фланелет

Пакетот е вклучен:  Кутија за организатор на часовници

Само горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени.

Забелешка: Светло снимање и различни приказите може да предизвикаат бојата на ставката на сликата малку поинаква од вистинската.

Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3cm.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кутија за Часовници со 6 прегради кожена со патент Kutija casovnici so 6 pregradi kozen so patent

989 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД