fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сијалички Ланец од 25 ламби 7,5м со продолжеток, водоотпорни +2резерва 084243 со можност за надавање/Sijalici lanec

1.740 ден

Сподели:

Создадете романтична атмосфера со лесниот ланец од ламби кој сјае ретро топол сјај, идеален за создавање пријатна и празнична атмосфера на отворено.

  • 💡Нашите градинарски жичени светла имаат 28 (25+3 резервни) светилки G40 со база E12 и се протегаат околу  7,62 m,
  • Оваа ретро самовилска жичена светла може да испушта топла бела светлина кога ќе ја инсталирате во градината, шаторите, дворот, правејќи го вашето расположение многу среќно.
  • 💡 Дизајнирани со врски од крај до крај, можете да поврзете најмногу 3 нишки за да покриете голема површина.
  • 💡【Лесна инсталација】Вкупна должина: 7.62m, интервал на сијалицата: 63sm, лесно се закачуваат жичените светла каде и да посакате со клип на секој приклучок за сијалицата.
  • . Дури и со скршени или отстранети светилки, преостанатите светилки ќе продолжат да светат.
  • 🥂【Широка апликација】Може да се украсува на различни места, вклучувајќи забава на отворено, двор, палуба, двор, ресторани, трем, градина, излози, летниковци, пергола, кафулиња, места за забава итн.

Светлина: 220V LED

 

Секое внатрешно или надворешно опкружување може да се украси во прекрасен жолт сјај со ланецот од сијалици,

да обезбеди одличен гроздобер ефект и веднаш да му додаде живот на вашиот сон, романтична, весела празнична атмосфера.

 

Долг век на траење и може да се замени: светлата на бајките се поврзани паралелно, нема да влијаат на откажувањето на другите сијалици.

 

Дури и ако ламбата е дефектна или извадена, остатокот од ламбите ќе продолжат да светат.

 

Лесна инсталација: флексибилни светла од самовила, не се потребни алатки, лесна инсталација,

секоја сијалица има клип од страна, зголемувајќи ја флексибилноста при инсталацијата.

 

Кога сијалицата ќе истече, можете лесно да ја замените. Водоотпорен и огноотпорен: водоотпорен лесен ланец IP44, само за густ,

но не погоден за силен дожд. Внатрешните осигурувачи ја зголемуваат безбедноста за време на работата.

ака, можете лесно да ги обесувате на дрвја или грмушки, или светлата на бајките под шатори, тенди или чадори, итн…

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сијалички Ланец од 25 ламби 7,5м со продолжеток, водоотпорни +2резерва 084243 со можност за надавање/Sijalici lanec

1.740 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД