Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Лажица за чевли

90 ден

SKU: 8273 Категорија
Сподели:

Димензии: 60см х 4,5см

Производ од охридскиот бренд “ЛИХНИДА”

Изработена од високо квалитетна пластика.

Практична за употреба.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Лажица за чевли

90 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД